Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel lehetne feldobni a...

Mivel lehetne feldobni a muffint? Mit rakhatnék bele?

Figyelt kérdés
Állandóan csokit rakunk bele, de már nagyon unjuk. Ötletek?
2011. máj. 16. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magvak, gyümölcsök, sütésálló lekvár, gumicukor...
2011. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Én a múltkor cseresznyét és barackot raktam bele. A két gyümölcs együtt isteni! Befőtt mindig van itthon, ezért kísérleteztem és elég jól sikerült. Szoktam sima vaníliás muffint csinálni, úgy hogy fahéjat keverek még hozzá. Raktam már bele mogyorót is. Finom a kétféle csokival készült is, amibe fehér és tej vagy étcsoki darabkákat keversz.


Tényleg határtalan, hogy mit rakhatsz bele!

2011. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mazsola, smarties v. hasonló apró cukorka, esetleg egy kanál lekvár a tészta közepére: félig öntöd a formát, egy kanál lekvár, és befeded tésztával. Isteni, ahogy sütés közben eloszlik a tésztában!

Kókuszreszeléket is tehetsz bele, pici darált diót, mákot, akkor kevesebb lisztet és/vagy több tejet igényel, hogy önthető maradjon a tésztája.

2011. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van kismillió recept a neten. Rizskochosat láttam legutóbb.
2011. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fél zacskó (5 deka ) kapuccsínóporral is nagyon finom. tetejére fél szem dió.

vagy a mézes -mazsolás-sárgarépás is isteni!

2011. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!