Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi ideig főzitek a gyors...

Mennyi ideig főzitek a gyors rizst? Nekem mindig össze ragad! :-S Mit tegyek hogy ne álljon össze?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A zacskóst?
2011. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig attól függően,hogy mi van írva a dobozára.Ha 16-18 percet ír,akkor max 14 percig,így nem ragad.Az Uncle Bens rizs nem ragad,viszont drágább jóval mint a nevenincs rizs.Én nevenincs rizst szoktam venni,legyen az teszkós,lidl-s,penny-s,és a dobozon megadott időt 3-4 perccel csökkentem.Így nekem soha nem ragad.
2011. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen a zacskóst!Itthon csak CBA-s van,félkész,előfőzött és 10-12 percet ír!Akkor mennyi ideig hagyjam bent?
2011. máj. 15. 10:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és ti hogyan csináljátok a tartármártást?Csak tejföl,majonéz,mustár,cukor,bors?
2011. máj. 15. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Kis olajat tegyél a sós főző vízbe. A tartárhoz az általad felsoroltakon kívül nem szoktam tenni semmit.
2011. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!7 percig főztem és nem ragadt össze!:) A mártáshoz pedig tettem egy pici citromlevet!Fini lett!:)
2011. máj. 15. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!