Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van szép friss gombám, és sok...

Van szép friss gombám, és sok tejföl a hűtőben. Mit lehetne belőle csinálni vacsira?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
adja magát a jó tejfölös gombapörkölt, de szoktam savanykás, babéros-citromos-répás "vadasgombát " is készíteni.
2011. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, tejfölös gombapaprikás nokedlivel! Megyek este. Címed?
2011. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tejfölös gombaleves? Igaz, ahhoz pár zöldség és fűszerek is kellenek.
2011. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van tojás is, akkor gombás omlettet.

Vagy gombás rakott krumplit, jól meglocsolva tejföllel. :)

De a tejfölös, kapros gombapaprikás is isteni!

2011. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gombás melegszendvics krém: hagyma, gomba lepirítani, (sok) bors, só/vegeta, ki mit szeret, esetleg egy kicsi fokhagyma(én imádom), aztán ha kész, tejfölt kevés liszttel és egy tojással elkevered(ha nincs tojás az sem baj) és behabarod vele, hogy kenhető állagú legyen, aztán mehet a kenyérre(ami nem fontos, hogy teljesen friss legyen, sőt jobb ha másnapos) sok sajt és mehet a sütőbe pirítani, vagy ha inkább tésztán képzeled el, amit én szintén szoktam, abba nem teszek tojást, hanem kicsit lazább állagúra csinálom, hogy szaftosabb legyen, rá a tésztára, szintén sok sajt... hmmm kicsi ketchup a tetejére és mennyei eledel!! de ha sok gombád van akkor lehet vacsi a tészta és holnap ebéd meg a melegszendvics, vagy fordítva! jó étvágyat!!
2011. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!