Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyakran sütsz?

Milyen gyakran sütsz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 13:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
Hetente sütök valamit. Most volt ballagás, 2 tortával leptem meg a ballagót. :)
2011. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

Havonta 1-2 alkalommal, valamint születésnapokra.

Amikor "csak úgy" sütök, akkor általában sós rudakat, egyszerűbb dolgokat.

A szülinapi tortáknak viszont megadom a módját. Az édességre nagyon igényes vagyok, és az olcsóbb cukrászdákban készített süteményeket borzalmasnak találom. Ahol ízlik, ott viszont egy torta 10-15 ezernél kezdődik.

Szóval inkább megcsinálom magam régi, jó receptek alapján.

Például az oroszkrémet egy százéves recept alapján csinálom, és szerintem sokkal jobbat sütök, mint amit bármelyik cukrászdában lehet kapni.

2011. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%

Én hetente 2-3 alkalommal sütök. Leggyakrabban kakaós csigát, buktát, muffint, mert a 16 hós kisfiam míg alszik erre hagy időt :)

Amúgy én is szeretek sütni, régebben csináltam "extrábbakat" is (pl. dobos torta), de már már csak a gyors sütik maradtak. Legutóbb meggyes pitét sütöttem este 7kor, mert itthon volt a férjem, vacsoráztatta, fürdette a fiunkat, így megjutalmaztam magunkat :)

2011. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Minden nap :D
2011. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Süteményt minden szombaton igyekszem sütni (még ha csak keksztekercset, vagy egyszerű piskótát, akkor is), kelt tészta 2hetente péntekenként van nálunk általában (kakaós csiga, bukta stb.).

Pont az alapanyagok drágasága miatt nem sütök sűrűbben, de így is jó, a család örül a hétvégi sütinek :)

2011. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%

-amikor megkívánom

-amikor van valami alapanyag aminek a szavatossága lejárna

-ha valamit ünnepelni készülünk

-ha mamámtól rendelnek, besegítek

-ha apa azt mondja "na de megennék most egy kis sütit" :)


cukrászdait utálom. műízű, drága, ki vannak spórolva az alapanyagok. sokkal jobbat csinálok (igaz nem cicomázom úgy ki, de az íze messze jobb)

17/L

2011. máj. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Minden hétvégén egyszer, és alkalmakra is, akkor valami extrább. (születésnap, karácsony, névnap, stb.)

21/L

2011. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Heti gyakorisággal sütök sütit, de van amikor hétközben is

összeütök-sütök valamit.a férjem nagyon édesszájú, nekem az itthonsütés olcsóbb, mármint, az alapanyagokat tekintve.a saját munkámat nem számolom:))

2011. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
34%

Sziasztok!

13 éves lány vagyok: D

Mivel szabadok a délutánjaim, ezért mindennap süthetek valamit. Fél éve szoktam rá:D

Eddig minden sikerült, hála Istennek. Kelt tészták, lasagne, bármi!:) Nagyon örülök neki.

Tegnap csináltam csörögefánkot. Ma pedig kakaós csigát.:)

Mondjuk megvan ennek az egésznek az ára, mert elkell mindennap mennem futni, nehogy 1 év múlva mozogni ne tudjak:D Nem szeretek sportolni őszintén szólva. dehát muszáj..holnap meg fogalmam sincs mit fogok csinálni..talán aranygaluskát. Tényleg, aranygaluska Szuper: D Jesszus, de sokat írtam, na, bye!^.^

2011. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%

Drága sütiket,amihez pl csak egy hozzávaló 1800ft azokat ritkán sütök...

De emelett mint elfogy a mákos a meggyes a muffin a piskóta az olcsóbb sütik egyből jön a következő,ha nincs itthon semmi más édesség...:D

2011. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!