Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Piskóta vagy kevert tésztánál...

Piskóta vagy kevert tésztánál probálta valaki, hogy pl. van egy főzőtt krémem és abból kanalaznék bele a tésztába?

Figyelt kérdés

Tehát pl a piskótát bele tölteném a tepsimbe és akkor, kanállal úgy tennék a főzőtt krémemből is bele. Milyen lenne? Meg tudna sülni, de mi lenne a krémmel?

Főzőtt krém: 0,5 tej+5 kanál liszt+cukor+margarin+ízesítés.


2011. ápr. 20. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

a margarin elolvadna, ez nem lehet benne a krémben. a nélkül ugyan az, mint a puding.

2011. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jujj Köszi szépen, én is a puding helyett gondoltam volna...És akkor szerinted is működne (margarint az egészet nem, de egy iciripicirit tennék)?
2011. ápr. 20. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lesüppedne az aljára és szeletelésnél esély lenne rá,hogy ki esik belőle a pudingos darab.A margarin pedíg eláztatná a tésztát.De ez csak feltevés!Ha kipróbáltad meséld el mi történt! :)
2011. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Èrdekesen hangzik.

A piskóta valószínü "alacsony"lenne.a puding az aljára kerülne a súlyánál fogva......

Azért majd írj ha kipróbáltad.

Èn piskóta tésztába túrót kevertem úgy sütöttem.Finom lett,2 óra múlva nem volt velöle. :)

2011. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kráter süti pont ez (látom linkelték is), nagyon finom, csak arra figyelj, hogy forró legyen még a süti, mikor rásimítod a tejfölös krémet a sütés után.

A margarin amúgy szerintem is elolvadna, jobb anélkül :)

2011. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ok. Hát nem tudom, hogy ki merem-e probálni..Félek, hogy lesüpped az aljára..de mindenképp megírom, ha kiprobálom, jövő hétre kiderül.

Szép napot!!

2011. ápr. 20. 12:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha már úgyis próbának szánod:

A pudingot (ha már megkötött) kiskanállal szaggasd ki, forgasd bele lisztbe és aztán óvatosan forgasd bele a megkavart piskótába, és úgy a tepsibe.


A rizskochnál édesanyám csinálta, hogy a meggyet vagy cseresznyét forgatta meg a lisztbe, aztán bele a rizskochba, a szemek ott maradtak a helyükön, mivel a liszt megfogta, és nem süllyedtek le.

Csak egy ötlet volt.

2011. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hagyd ki a margarint, az nem kell.
2011. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok !! Köszi a választ és a segitséget!
2011. ápr. 21. 05:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!