Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak a csirkemellel/c...

Mit csináljak a csirkemellel/csirkemellből, hogy ne valami iszonyatos szárazfájdalom legyen belőle?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 15:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajtos tejfölös csirke, föszerezd be a húsit, fektesd kiolajazott tepsibe öntsd nyakon tejfölel (kefir v. joghurt is jó), szórd meg sajtal alufoliával lefedve 30 p. süsd, az utolsó pár perce vedd le a fóliát hogy kicsit megpiruljon a sajt.
2011. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Csirkemell őzgerincformában.

Nagyon finom és nem száraz. ( Én a lisztet kihagytam, mert szerintem nem kell bele. És nem is kellett, tökéletes lett )

Mivel a kérdést tegnap tetted fel, már lehet, hogy lekéstem róla, de legközelebb próbáld ki, jó szívvel ajánlom. :)


[link]

2011. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Sózott vajat lefagyasztok, és a csirkemellbe vágott erszénykébe dugom. Összetűzöm, és bepanirozom. Forró olajban kisütöm, gyorsan. Vágási felületén fog kifolyni a vaj, amit bárhogy füszerezhetsz - fagyasztás előtt pl só, bors, petrezselyem, fokhagyma stb.
2011. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

kedvencem:

olajon szalonna kockákat pirítok, bele a felcsíkozott csirkemell, fűszerezem: só, bors, szerecsendió, szárnyasfűszer. fehéredésig főzöm, akkor 1 tejfölt belekeverek, 1et rottyan és kész.

2011. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Mi otthon már kipróbáltuk a rántott hekket söröspanírban ahogy azt szokták.Először úgy gondoltam hogy én ezt biztos nem fogom megenni, de megkóstoltam és nagyon fincsi volt.Kevés volt a hekk így csirkemellet is megcsináltuk söröspanírban,és rettenetesen finom lett és nem lett egyáltalán száraz.
2011. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
Próbáld még ki hogy őszibarackkal sütöd meg :) Nálunk nagy sikere volt!
2011. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én mint kontár... kicsit megpirítom, nyakon öntöm egy adag bolti édes-savanyú szósszal, rizst főzök és kész. :D
2011. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!