Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket szoktatok...

Milyen ételeket szoktatok csinálni szójából?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmilyet, mert egyrészt minden szójatermék génmanipulált szójából készül (Másmilyen nincs), másrészt se izre nem o, erösen allergén, és nagyon erösenn felfúj, alig emészthetö.


HA nem akarod, hogy bajod legyen, akkor te is kerüld a használatát.

2011. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, de nem az egészséges élet titkát kérdeztem, hanem azt, hogy ki mit szokott belőle csinálni?

ha nem szoktál akkor kérlek ne válaszolj. Az meg, hogy egészségtelen nem különösen érdekel hiszen a mai világban minden az. Ha másnak nem lesz baja a cigitől nekem sem lesz időnként valami finom szójás kajától :)

2011. márc. 10. 15:20
 3/7 A kérdező kommentje:

*úgy értem a mai világban már minden egészségtelen.

(néhány ember szerint)

2011. márc. 10. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:

igazából nagyon sok mindent lehet

szójafasírt, rakott zöldbabba szóját teszel, töltött káposzta szójával, paradicsoomshúsbóc-rizs-szója,fűszerek

saláták, babgulyás szójakockából,szójabrassói, zöldségekkel sütött szója, gombás szója

[link]

2011. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. márc. 10. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint szójából nem lehet finom kaját csinálni. Többféle módon kipróbáltam,de a családom csak fanyalogva ette meg. Azonfelül mindenkinek hasgörcsöket,vagy puffadást okozott.

Azóta nem kísérletezek vele.

2011. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdés, hogy tudsz-e főzni, ha nem tudsz válaszolni akkor ne tedd!
2011. márc. 11. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!