Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miben jó pizzát sütni házilag?

Miben jó pizzát sütni házilag?

Figyelt kérdés
Sima tepsi is jó, vagy lehet kapcsos tortaformában is, hogy kör alakú legyen? Elég ha kiolajozom, nem fog beleragadni?
2011. márc. 5. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos fogsz jobb ötleteket kapni, de én kizsírozott-lisztezett tepsiben szoktam, vagy megfordított nagy tepsi alján, nagyjából kör alakúra formázva. De ezt általában elbénázom. :(
2011. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sima tepsiben szoktam.Lehet a hátlapján is, ahogy az előttem szóló írta.És én is kizsírozott-kilisztezettbe teszem.Kör alakúra meg vágd ki, vagy húzd ki kézzel.
2011. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
sütőben....
2011. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tepsi háta vagy fém lap. Előtte kikenem margarinnal és meglisztezem. Így biztos nem ragad bele.
2011. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én gyümölcstorta formában szoktam. Az kerek, és pereme is van. Ha már majdnem megsült, kiveszem, ráteszem a feltétet, majd vissza a sütőbe. Ja, és kiolajozom a formát, igen. Nyamm!
2011. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a gáztepsin szoktam, tudod, az a nagy, egészen lapos sütőlap, nagyon alacsony peremmel, amit minden sütőhöz tartozékként adnak. Ezt jól beolajozom és már teszem is rá a tésztát a rakománnyal. Nagyon finom!
2011. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bevonatos olajozott közepes tepsiben sütöm kétszer egymás után.

de kacérkodom a bevonatos pizzsütővel, egy ezres körül van

a tescóban és metróban is, 32 cm-es.

2011. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a kapcsosban is csinálhatod, bár nem lesz túl nagy.

abba tegyél körre szabott sütőpapírt és azt is olajozd be, meg az oldalát is.aztán, ha szétnyitod, papírral együtt tányérra csúsztatod, és mehet a következő adag ugyanígy.

2011. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sima tepsiben sütöm,sosem érdekelt milyen egy süti vagy kaja formája,az ize legyen jó...

a házi pizzánk az isteni:)


kivajazott kilisztezett tepsibe teszem,és egyből feltéttel együtt sütöm

2011. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!