Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lángos kérdés: hogyan szaggato...

Lángos kérdés: hogyan szaggatom ki a kezemmel a lángost? Tépkedem, vagy vághatom késsel, esetleg nagy pogácsaszaggatóval?

Figyelt kérdés

Bocs a buta kérdésért, de életem első lángosa lesz és receptet már találtam, de nem tudom elképzelni, hogyan szaggatom ki olajos kézzel.

Köszi


2011. márc. 5. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam bonyolítani, kinyújtom és késsel nagyobb kockákra vágom, majd mielőtt a forró olajba teszem, kézzel kicsit széthúzogatom.
2011. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor én is így csinálom.
2011. márc. 5. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
De, egy vizespohár szájával is kiszaggathatod, vagy egy nagyobb pogácsa szaggatóval.
2011. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kellően olajos a kezed, akkor tépkedve is lehet.
2011. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:D

kösz, most akkor már a bőség zavarával küzdök

azt hiszem, mégis inkább maradok a késsel feldarabolós megoldásnál :)

2011. márc. 5. 12:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül pizzavágóval vágtam fel (azt jobban szeretem, mint a kést, mert nem "gyűri" a tésztát), már melegszik az olaj, a lángosdarabok pihennek a deszkán, kíváncsian várom, ehető lángost hoztam-e össze :D
2011. márc. 5. 15:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Örömmel tudatom minden kedves segítséggel, hogy nagyon szépek a lángosok - legalábbis nekem nagyon tetszenek :) igaz, nem hólyagos, hanem inkább egy pukkadásig tömött kispárna, de megkóstoltam egyet és isteni :) köszi mindenkinek
2011. márc. 5. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!