Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Volt egy nagyon finom, nagyon...

Volt egy nagyon finom, nagyon egyszerű kefíres fánk receptem, csak eltünt a leírás! Nincsen meg valakinek? Folyt lent.

Figyelt kérdés
Arra emlékszem,hogy egy nagy doboz kefír, 1(vagy 2???) tojás, 1 sütőpor, nem tudommennyi cukor és taaalááán 16 evőkanál liszt. Lééééci nagyon fontos lenne!
2011. febr. 22. 19:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Én nem értem... A világon semmi rosszat nem akartam, segítséget kértem. Belekötöttetek két szóba!!!!! Akkor ki az aki kötekedni akar? Kijavítottam de még az sem volt jó! Kicsit szögletesek vagytok, nem tudtam,h csak nagy írástudok vannak itt, akik azt nézik,hogy mibe lehet belekötni!!!!!! Köszönöm a semmit!
2011. febr. 22. 20:23
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

esetleg ez?

2011. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hozzávalók:

6 pupozott evökanál liszt,2 tojás,1 sütöpor,1 csipet só,1 van.cukor, 1 natur joghurt vagy kefír.


A hozzávalokat összekeverem,kanállal forró olajba szaggatom.Aranybarnára sütöm.Még melegen kakaós vagy fahéjas cukorba forgatom. Lekvárral még finomabb.

2011. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne keseredj el,itt is sok rosszindúlatú ember van sajnos.

nekem is megvolt a recept, de most kb 300 papír közül nem találom.de, ha beírod a keresőbe, hogy kefíres lángos,vagy

nyugdíjas lángos ,ez utóbbi joghurtos, biztosan rátalálsz a kedvedre való receptre.

üdv.

2011. febr. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok, mi ezt a nyugdíjast szoktuk olajos neylonzacskóba a hűtőbe tenni, és csak annyit kisütni amennyi éppen kell.napokig eláll a hűtőben.

üdv.

2011. febr. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tojás nem kell bele!!!15 éve vagyok háziasszony, de m,ég soha nem tettem a lángosba tojást!!!
2011. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!! A zacsis nekem is megvan! Közben megtaláltam: 1 nagy kefír, 2 tojás, 1 sütőpor, 30dkg liszt, 1 ek olaj, csipet só, vanillia aroma(pár csepp). kicsi labdákat kell sütni, a legjobb habzsákból nyomni! ha kisült fahájjas porcukorral megszórni! Ha esetleg valakinek tetszene! ;) :)
2011. febr. 23. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:

köszi, én teljesen a lángosra koncentráltam, nem is tudom miért, pedig fánkot írtál. a kefír kevert meg:))

a lényeg, hogy megvan és, és kedves vagy , hogy közre is adtad.

üdv.

2011. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!