Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rakott krumplit szeretnék...

Rakott krumplit szeretnék csinálni, de nem bírja a gyomrom a kolbászt (mindig rosszul vagyok tőle, ha eszem), mivel helyettesíthetem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 08:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
virsli, sonka, szalonna, lecsókolbász, sajt, esetleg ha szeretitek akkor brokkoli, karfiollal is süthetitek nagyon finom tud lenni
2011. febr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Keresztanyám kolbász nélkül csinálja, és semmivel nem helyettesíti.
2011. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Darabolt párizsival is csinálhatod, de tegyél rá azért egy kis kolbászzsírt, hogy legyen valami íze.
2011. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Én sem bírom a kolbászt, baconszalonnával helyettesítem. Aki a kolbászt nem bírja, az a zsírját sem, úgyhogy szerintem azzal ne kísérletezz.
2011. febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rakok rá majd egy picit,mert szerintem száraz lenne,de nem eszem meg.A keresztanyukád akkor mit eszik,krumplit tojással?
2011. febr. 20. 09:17
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Darált hússal, darált hús konzervvel.
2011. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
A darált húst előtte olajon vagy zsíron kicsit süsd meg.
2011. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen ismerem ezt a változatot,de vágyom a magyaros ízre,legalábbis egy kicsit.Arra gondoltam megcsinálom a kolbásszal,és baconnel,és a kolbászból nem eszem.Csak azt nem tudom ezt hogy csináljam meg,alul a krumpli,rá a kolbász,tojás,aztán megint krumpli,és erre a bacon....jajj összezavarodtam:-(
2011. febr. 20. 10:07
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha így akarod csinálni, akkor a tál egyik felét kolbásszal rakd ki, a másik felét baconnal.

Így nem egy sor kolbásza, egy sor bacon van, hanem az egyik fele csak kolbászos, a másik meg kolbász nélküli.

2011. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

mi sosem teszünk bele kolbászt.

(főtt)krumpli - só - (főtt)tojás - tejföl- (főtt)krumpli - só - (főtt)tojás - tejföl

aztán be a sütőbe egy fél órára, h összemelegedjen :)

2011. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!