Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem akar sülni a tésztám, mert kinyitottam a sütő ajtaját?

Figyelt kérdés
Jobb híjján kisebb fazékba töltöttem szódabikarbonás, sütőporos tésztát, de én okos arra nem gondoltam, hogy ha teletöltöm, az nem fog elférni később. Kezdett is kifolyni seperc alatt miután betettem, ezért a lehető leggyorsabban kivettem, és áttöltöttem belőle egy másik edénybe, majd vissza a sütőbe mindkettőt. ennek lassan egy órája, de még mindig folyós, pont, mint mikor betettem. Tudom, hogy az ilyen sütemények tésztája nem nő fel, ha kinyitjuk az ajtót, de meg sem sül???
2011. febr. 18. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De,megszokott sülni csak lapos marad.. Milyen vastagon van a fazékban kb a tészta? Ezt a receptet próbáltad már? Sütőd normálisan záródik?
2011. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincsen véletlenül gázszag? Nálunk ha hirtelen van nyitogatva csukogatva a sütő, akkor könnyen elalszik a lángja...
2011. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megsül az türelem!

Lábosban nehezebben sülnek a kevert tészták,pontosan a tészta vastagsága miatt!

2011. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szegény...:( lehet, hogy Neked ez most a tanulópénz lesz, de ne add fel! anyum az elcseszett piskótából somlói galuskát csinált, vagy valami hasonlót.szóval egy kis darált dió, híg csokipuding és meg van mentve.
2011. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kb 5 centi vastagon, tehát nem mondanám extrém vastagnak. A recept új, de blogról, ahol a hozzászólások alapján is jó. Eddig is használtam a sütőt, és nem volt gond vele. Gázszag sincs, vagyis ég a láng.
2011. febr. 18. 17:15
 6/7 A kérdező kommentje:
16:46-os válaszolónál a pont:) Köszönöm mindenkinek!
2011. febr. 18. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem azért, mert kinyitottad a sütő ajtaját, én akármit sütők ki szoktam nyitni az ajtaját, és még nem jártam így mint Te.
2011. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!