Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lenne kedvetek rendszeresen...

Lenne kedvetek rendszeresen finom almát cserélni valamire, amiből nektek sok van?

Figyelt kérdés
Napi néhány kg almához jutok és elcserélném pl. tojásra, más zöldségre, húsra, stb. Érdekel, mi az amire nyitottak vagytok. A helyiség, ahol élek Esztergom.
2011. febr. 4. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
ez nem az őskor, haver
2011. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha ötletes vagy, sokra viheted! Tapasztalat. :)
2011. febr. 4. 13:51
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Szia. Nekem lenne esetleg répa?zöldborsó?marhahús?bab?és tojás?:) firss alapanyagok!
2011. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
bár több ilyen ember lenne mint Te! felénk is elférne, én is szivesen cserélgetnék mert nyáron pl raktárnyi cukkinink van :) sajna Egertől messze lenne Esztergom, pedig diót tudnék ajánlani cserébe :)
2011. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

13:45 - Nem az őskorban élünk, de attól még nem feltétlenül az a jobb, ami most van.


Szerintem nagyon jó ötlet, csak én az ország másik végében lakom, így nem érint a dolog.

2011. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Esztergom-Budapest vonal is szóba jöhet. Budapesten vagyok minden másnap és két nagy szatyor almát simán felviszek vonattal. :-) Szerintem is jó ötlet ez a cserebere, pár napja fogant meg bennem. Soha ne vessetek el egyetlen ötletet sem, ami megfogan bennetek, mert nagyon sokra vihetitek vele!
2011. febr. 4. 20:39
 7/15 A kérdező kommentje:
14:04, hol laksz? Komolyan? És érdekel csere?
2011. febr. 4. 20:41
 8/15 anonim ***** válasza:
amúgy, szerintem csinálhatnál egy netes oldalt is ami összegyűjti a hozzád hasonló élelmes embereket és ott tudnátok egymást közt csere-berélgetni ;)
2011. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Salgótarján sajnos nagyon messze Budapesttőll..:(
2011. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mire cserélted volna az almámat? :)
2011. febr. 4. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!