Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Körömpörköltet csinálok...

Körömpörköltet csinálok életemben először, és lehet hogy egy kicsit buta kérdés:el kell mennem 1óra múlva fél órára, addig mit csináljak vele? Nagyon lassú tűzön hagyjam itthon, vagy húzzam félre erre az időre, mert leég ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Én nem hagynám félbe a főzést. Tedd platnira, a gázt a lehető legkisebbre, épp hogy csak pöntyögjön. Kis vizet is tehetsz rá, majd elfő. Én a husleves mellől is kimegyek a piacra. Kell neki 3-4 óra, hagy nyugodtan egyedül. semmi baja nem lesz. Ha leállitod, esetleg "kimered" és soha nem fog megpuhulni.
2011. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!!!
2011. jan. 20. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

én amondó vagyok, ne hagyd égve alatt a gázt.én nem hagynám ott a lakást égő gázzal. ha tényleg csak félórára mész el,kapcsold le alatta, addig ki sem fog hűlni, utána folytathatod a főzést.

a körömpörkölt nagyon gyorsan leragad,így éghet is.

ne hagyd magára.

2011. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Felsővel értek egyet. De mi lett a végén?
2011. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Későn láttam csak az utolsó 2választ:)Nem kapcsoltam ki a gázt,takarékon hagytam,semmi gond nem volt,de azért ezt nem csinálom többször így,mert soha nem lehet tudni.A mosógépet se merem sokszor egyedül hagyni:)
2011. jan. 22. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!