Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valami jó halkrém recepted...

Van valami jó halkrém recepted? Nagyon sokat találtam a neten, de nem tudom melyik lenne finom. Konzerv halból csinálnám és kenyérre kenném.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt a fajtát szeretem, ahol majonézt, tejfölt, mustárt, citromlevet, borsot kell összekeverni (sajnos az arányokat nem tudom, ha valaki segítene, az jó lenne) olajos tonhallal (olaj nélkül). Pirítóssal, zöldségekkel.
2011. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én szoktam ilyet csinálni:

halat villával szétnyomkodom, bele margarin, só, bors, mustár, citromlé, apróa vágott hagyma.

nagyon finom!

2011. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én igy is szoktam: Lecsurgatott halat vajjal, főtt tojással, lila hagyma kockákkal, borssal összekeverem, és kész. Nem kell tulvariálni, mert a hal ize a lényeg, azért azt készitessz.
2011. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mennyi margarin kell hozzá? Annyi, mint a hal tömege?
2011. jan. 21. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!