Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Húslevest (csirkéből) mivel...

Húslevest (csirkéből) mivel ízesíted a leveszöldségeken kívül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 18:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
még nem láttam itt úgyhogy beírom: szerecsendió :)
2011. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

ételízesítőt, vegetát nem használok, csak ha nem tudok répát, zöldségeket beletenni.

a többit kipróbálom!

2011. jan. 13. 20:02
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

Pont azt akartam írni, hogy ennél egészségtelenebb dolgokat nem hallottam. Leveskocka a húslevesbe? De hát van benne hús, anélkül is jó íze lesz, csak elég zöldség kell bele. Elrontani azzal a halom műanyaggal.

A cukorról nem is beszélve... Mondjátok, hogy nem sok a 2 mokkacukor. Mennyiségre nem, de hatásában igen, cukor-cukor, a vércukorszintet feleslegesen megdobja.

Vagy a cél szentesíti az eszközt?

2011. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezt a cukros megoldást még soha sem hallottam, de kipróbálom. A bablevesbe szoktam tenni, ha ecettel készítem, és a zöldborsó levesbe,de húslevesről még soha nem hallottam.
2011. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

kedves 20:17-es, remélem lesz alkalmad beleolvasni néhány

híres szakács titkaiba!

az alapelv : sóst édessel-édeset sóssal szelidíteni.

ne aggódj, nem ettől cukorbetegek az emberek:))

egyszerű, ha csak az almáspitére gondolunk.kihagyhatalan a tésztából az egy csipet só és sorolhatnám a példákat

édesre és sósra egyaránt a végtelenségig.

üdv.

2011. jan. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ja, és másfél literenként értettem a 2 mokkacukrot.

ha ugyanennyi teába tennéd, cukrosnak éreznéd???

ugye nem.azt szerettem volna érzékeltetni,finomabbá teszi

a levesbe főtt dolgok együttes ízét.

2011. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

nekem is hihető, hogy a sós ételekbe tegyünk cukrot, de csak egy csipetre szavaznék (ugyanúgy, mint fordítva).


már feltettem a húslevest, tettem bele 1 csipet cukrot, sót, borsot, szegfűborsot, szerecsendiót, paprikát, sáfrányos szeklicét, meg a zöldségeket meg a húst. Biztos finom lesz.

2011. jan. 14. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!