Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem ma padlizsánt. Olyan...

Vettem ma padlizsánt. Olyan jól nézett ki. De nem tudom mit kezdjek vele. Azt sem tudom hogyan fogjak hozzá. Valami jó tanács? Recepteket várok!

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Töltött padlizsán:

[link]


Vagy padlizsánkrém:

[link]


Vagy akár meg is grillezheted. :)

2011. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vágd fel kockákra, sózd be, és várd meg, amíg levet enged, azt öntsd le róla. Tedd be egy kivajazott jénaiba, és a sütőbe vele. 20-25 perc múlva, ha megsült, vedd ki, hintsd meg petrezselyemmel, és rizzsel tálald. Nagyon finom.
2011. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ujjnyi vastag szeletekre szoktam vágni és bepanírozom úgy, mint a rántott húst és sültkrumplit készítek hozzá tartármártással..húsmentes, de eléggé laktató kaja :)
2011. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felszeleteled, besózod, állni hagyod 1 órát.Majd kinyomkodod belőle a levét, és mind két oldalát megsütöd pirosra kevés olajban.Papírtörölközőre szeded.Csinálsz egy paradicsomos alapot,- kevés olajon fokhagymát, és vöröshagymát pirítasz, kevés liszt bele, majd jöhet a paradicsomszósz, oregáno, pici só, pici cukor.5 percig főzöd.Előveszel egy jénait, és rétegezed, paradicsom, padlizsán, lapka sajt, paradicsom, padlizsán lapja sajt.Be a sütőbe 20 percre, isteni finom.
2011. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!