Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Laktató kaja éhes tininek?

Laktató kaja éhes tininek?

Figyelt kérdés

Szóval most érkeztem haza és farkaséhes vagyok, mellesleg tanulás előtt állok, tehát valami jó laktató és kalóriadús kellene, viszont nincs időm 3 óráig főzőcskélni.

Tudnátok segíteni pár hasznos ötlettel ? Előre is köszönöm !


2011. jan. 5. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Tükör tojás? Tejbe griz - rizs, Kakaó- beapritós, Konzerv a spájzból??
2011. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Teszkós csokis keksz, az aztán kalóriadús és nem bírod abbahagyni az evését, tehát jól fogsz lakni.
2011. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Akkor csinálj néhány gyors szendvicset:

1.) kend meg vajjal/margarinnal, tegyél egy-egy szelet felvágottat, sajtot, pár csepp majonézt, keríts rá valami nyers zöldséget, vagy akár egy darab csemege uborkát és edd meg egy jó citromos teával.

2.) zsíros kenyér hagymával, uborkával, teával

3.) bundás kenyér

4.) melegszendvics


Egyik sem több, mint 10-15 perc, egyszerű, laktató. Ha anyud hazaér, majd eszel főttételt. Jó étvágyat!

2011. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Anyu csak este ér haza :-)

Köszönöm az eddigi válaszokat,még jöhetnek!

2011. jan. 5. 13:50
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Biztos gondoskodott Édesanyád a mai ételedről, azt edd meg, ne válogass, gép helyett tanulj!
2011. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A tejbegríz nemis rossz ötlet, szendvicset ettem délelőtt is, de lehet azt fogok készíteni, viszont mindenképp szeretném, hogyha tápanyagdús is lenne. A keksz.....hát az keksz :D
2011. jan. 5. 13:58
 7/11 A kérdező kommentje:

Jujj,valaki nincs jó kedvébe

Héé, csak nyugi haver, az élet szép

Aludj egyet és te is megfogod látni

2011. jan. 5. 13:59
 8/11 bénabéla11 ***** válasza:
54%

na elmondom h én mit szoktam, de vigyázat! nagyon hizlal!:D

olyan mint a turoscsusza túró nélkul!

tésztát megfőzöd(szarvacskát szoktam) és lehűtöd!

szalonnát felkockázol, mikróban egy lefedett bögrében lepiritod!

ha lehült a tészta hozzáadsz egy rakat tejfölt és sajtot reszelsz hozzá!nagyon fontos h minnél több sjat és tejföl van benne annál jobb az ize!egyböl hozzá is adod a szalonnát, jól elkeversz midnent és hagyod fél órát állni...


annyit csinálsz belőle amennyit akarsz, nem drága és ennél laktatóbb étel nincs is a világon:Dugy megtöm a tészta meg a tejtermék h csak na...viszont ha tul sokat eszel akkor mindig elfáradsz és lőttek a tanulásnak...


amugy kifejezettem ajánlom az ételt másnapos gyomorra...mindig hutsétek le előtte! megszabadit a savas gyomorégéstől!

2011. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Ami gyorsan megvan, az valami tésztaféle vagy főzelék.

Főzz ki tésztát, amíg fő,addig darálj mákot vagy diót, esetleg piríts majd főzz darát (darástésztának), vagy keress a hűtőben túrót, tejfölt vagy sajtot. Végső esetben lekvárt vagy kakaóport.

Ha több minden van a hűtőben, akkor egy kis ketcuppal (vagy paradicsomszósszal) mehet rá kolbi, virsli, sonka, halkonzerv, vagy amit találsz.

Ha tudsz főzni,akkor hámozz krumplit, főzd meg, ízesítsd, majd rántsd be. ez is megvan max 10-15 perc alatt.


Üdv!

2011. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jók voltak ezek is!
2011. jan. 5. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!