Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tudnék mézeskalácsból...

Hogyan tudnék mézeskalácsból kamiont, vagy audi TT cupét összeállítani?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Fúúú szerintem nagyon nehéz lehet,mert minden darabot külön kell megformázni kisütni utna meg összetapasztani.Még egy ház sem könnyű.Én ajánlanám inkább a kamiont:)Mert az mégiscsak kockás általában,egy tt az lekerekitett.Az ablakokat meg az egyéb kis aproságokat felvert porcukros tojásfehárjével meg is rajzoolhatod vékonyan és ha megszáradsz akkor "ragasztod" össze.A hátsó részéhez elég 4 téglalap és 2 kocka,akkor kell még 6 kerék,de elöl biztos nehezebb kicsita kabint megcsinálni.Én csinlnék 2 L alakú mézeskalit 2 téglalapot(a hétso és also részének és más csak méretre kell csinálni az elejét"motorháztetőt"ablakot és tetőt gondolom az is megoldhato kisebb téglalapokkal,és szerintem tényleg fesd be fehérrel lámparészt meg az ablakot meg a kerekeket stb.
2010. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
karamellával (nem ilyen tejes cuccal, hanem olyannal, amit akkor csinálsz) jól össze lehet ragasztani
2010. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem lesz könnyű, de ajándék lenne :)
2010. dec. 16. 16:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm sz ötleteket.
2010. dec. 16. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!