Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karácsonyi sütivel kapcsolatba...

Karácsonyi sütivel kapcsolatban mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Szeretnék moszkauert sütni, de még sosem csináltam. Gázsütőnk van. Mire vigyázzak, figyeljek, mit tanácsoltok?


A másik, hogy kandírozott narancshéjat/v.milyen cukrozott gyümölcsöt hol tudok olcsón venni Miskolcon?


2010. dec. 10. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

a moszkauernél nem kell sokmindenre figyelni, nagyon egyszerű süti, sok sütinél a dresztírozás lenne a kritikus pont, de itt ez is egyszerű.

k.n. héjat olcsón nem fogsz kapni, előállítási költsége is hatalmas eleve... én már csak tudom, vendéglátós vagyok :)

2010. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, relatíve olcsón (hipermarketek?)

Vagy mit rakjak bele, ami hasonló állagú, de nem rontja el az ízét?

2010. dec. 10. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
aldi lidl
2010. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lidlben, aldiban elfogadható áron van narancshéj, de magad is készíthetsz otthon egy kis adagot. A moszkauernél csak arra vigyázz, hogy hamar kiszárad. Amikor úgy látod, hogy majdnem kész, csak 1-2 perc kellene még, akkor légy határozott és azonnal vedd ki, ne süsd tovább :=), így lesz finom.
2010. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy a széle könnyen megég, meg nagy távolságot kell hagyni a sütik között, mert összemsülnek, ha közel rakjuk a kiporciózott adagokat egymáshoz. Nekünk gázsütőnk van, abban hány percig érdemes sütni? Simán a tepsire tegyem, vagy használjak alá sütőpapírt?
2010. dec. 13. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!