Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok Angelcare...

Mit tanácsoltok Angelcare AC300-as típusú légzésfigyelő használatával, tesztelésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az útmutatóban leírtaknak megfelelően szereltem össze a két érzékelőlapot, beraktam a kiságyba, rá a kókuszmatracot, az adóvevőt pedig felraktam a kiságy melletti pelenkázóra. Írják az útmutatóban, hogy kapcsoljuk be, tegyük a kezünket a kiságyba, ekkor a zöld lámpának világítania kell. Nálam az a gond, hogy ha bekapcsolom, rögtön kivillan a piros lámpa, beleteszem a kezemet, semmi zöld villogás, csak 15-20 mp múlva még egy piros jelzés, és utána riasztás. Mit csinálok rosszul? Légyszi segítsetek!
2009. dec. 15. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Vagy az érzékenység nincs jól beállítva, vagy nem jól van összerakva valami.

Valóban, ha fogod a kiságyat, akkor is kéne érzékelnie a te lélegzeted, és a kis zöld lednek kellene villognia, amikor levegőt veszel. Amikor bekapcsolod valóban a piros villan fel egy csippanással, de utána kellene jönniük a zöld villanásoknak. Az hogy 15 mp múlva csipog, aztán beriaszt azt jelenti, hogy nem érzékel lélegzetvételt, pedig ha fogod a kiságyat, kellene.

Nézd meg az érzékenységet.


Sajnos többet nem tudok neked mondani, mert mi használtan vettük, és úgy mutatták meg nekünk is. Nincs tájékozotatónk.

2009. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, még egyszer átrágom az útmutatót
2009. dec. 15. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!