Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van gesztenye krémem, de nem...

Van gesztenye krémem, de nem tudok piskótát sütni. Valaki tud nekem olyat irni, amihez nem kell habot verni, és már ki is próbálta?

Figyelt kérdés
Bevált egyszerü recept kellene, nem link.
2010. nov. 6. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hát le nem írom!

2010. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A vajas első blikkre jónak tünt, de a gőz feletti zsonglőrködés nem megy. Ilyesmire gondoltam, de gőzölés nélkül csak keverősre,

nem habverősre.

2010. nov. 6. 15:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen piskótát akarsz sütni? Mert rengeteg más gesztenyés recept van még. Én a múltkor gesztenyés muffint sütöttem.

Amúgy, itt ez az oldal: [link] , ott, hogy mit tartalmazzon, rákattintasz arra, hogy gesztenye, majd receptek és kiad majdnem 500 találatot.

2010. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem köszönöm. A krémem kész van, ez behatárolja, hogy kenni való lap kéne. Egy nagyon egyszerű kevert tészta. Van itthon mindenem. Sok tojás, liszt,sütőpor stb.vaj.
2010. nov. 6. 16:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Hmm, értem. Babapiskóta? Nincs otthon véletlenül? Szerintem azzal is meg lehetne oldani, vagy háztartási keksszel. Más most nem jutott eszembe.
2010. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Találtam egy bögrés receptet. Ezt már sütöttem meggyel. Most csak üresen megsütöm nagy tepsiben, és kettéhajtom. Azért gondoltam nagy méretre, hogy vékony legyen.
2010. nov. 6. 17:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elkéstem már, de nekem van egy hamis piskóta receptem, amit kipróbáltam már: [link]

Ezt elkészítheted kakaó nélkül is, jó-jó, meg egyszerű, de keményebb is mint az igazi piskóta.

2010. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
reggel fogok sütni-főzni. Megnéztem a receptedet, nem kevés a zsiradék? Máshol több vaj van benne.
2010. nov. 6. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapjában véve egy 8 tojásos piskótában is kb. ennyi szárazanyag van. Itt 5 tojáshoz és 2 kanál olajhoz van annyi. Finom volt, de azért ha van hangulatom, inkább nekiállok igazi piskótát sütni, annak könnyebb a tésztája.
2010. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bumbi02 ***** válasza:

hát attól függöen mekkora adag piskótát akarsz csinálni

x tojás

x kanál cukor

x-1 kanál liszt

arányban szoktam csinálni én a piskótát, plusz egy pici sütöpor, esetleg vaniliás cukor, ha teszel bele mondjuk kakaót akkor annyival kevesebb lisztet tegyél bele.

2010. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!