Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Airfryerbe lehet sütőzacskót...

Airfryerbe lehet sütőzacskót tenni?

Figyelt kérdés
Próbáltam utána olvasni, de sehol sem találtam infót róla. Csirkemellet szeretnék sütni benne zöldségekkel, és cél hogy ne száradjon ki.

szept. 8. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem jó, nem működik.
szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ne süsd olyan nagyon magas hőfokon egyből, hanem csak 160-170 fokon és a legvégén kapcsold fel 2 percre magasabb hőfokra. Akkor nem fog kiszáradni, én mindig így szoktam. Rendszeresen használom. Egyébként milyen a sütő kialakítása? Ha hozzá tud érni a zacskó ahhoz az izzószállhoz ami benne van a tetején akkor véletlenül se tedd bele, mert ki tud gyulladni.
szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jó. A sütőzacskó felfúvódik a meleg hatására és el fog érni a fenti fűtőszálig és ráég a műanyag
szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet rakni csak nem érdemes.
szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sütöttem màr benne, teljesen jól megsült a csirke benne. Kicsit megszurkáltam villával a zacskót előtte.
szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!