Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell magas piskótát sütni?

Hogy kell magas piskótát sütni?

Figyelt kérdés
Nekem mindig 1-2 centis, de nagyon magasat szeretnék, mint a kókuszkocka... Hogy kell? 1 cs. sütőpor sok bele? Vagy sok neki a 180 fok? Nem nyitogatom...
2010. nov. 2. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisebb területű tepsibe kell tenni :)
2010. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem légkeveréses sütőben sikerült:)
2010. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A legkisebben sütöm, nem tudom miért nem nagy
2010. nov. 2. 23:09
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam, hogy az elején 180-200fok, és utána mikor látom üvegen keresztül, hogy már feljött, leveszem 160-170re és szépen megsül. Mehet egy csomi sütőpor, és a liszthez keverd.
2010. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En egy csomag sutoport bele szoktam tenni es 180fokon sutom 10percet es aztan vissza veszem 160fokra es ugy sutom meg 25percet kb(nem legkevereses a sutom)es ami meg fontos hogy nem nyitogatom a suto ajtajat csak 30perc utan nezem meg tuprobaval h kesz e.Nekem mindig jo magas lett.
2010. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze attól is függ, hogy hány tojásos piskótát sütsz, én tortához legalább 6 tojásosat sütök 26cmes tortáformában.
2010. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!