Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ma hajnalban 1 darázs keringet...

Ma hajnalban 1 darázs keringett a csirkepaprikás fölött, amit tegnap késő este készítettem és hűlni hagytam, ez azt jelenti, hogy beleevett? Újra kell főzni?

Figyelt kérdés
Hajnalban felkeltem, gondoltam kihűlt és elteszem. Félig volt csak lefedve, hogy tudjon kiszállni a pára. Láttam hogy egy darázs van az elszívón.
aug. 30. 09:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nappal ment be, nem talált ki, elbújt, megérezte az ételt, odament lecsekkolni. A darazsak szeretik a húst, egyszer egy megpróbált ellopni egy darabot a rántott húsomból amíg ebédeltem egy kerthelyiségben (feladta aztán, nagyobb volt a morzsa, mint elbírt volna vele, de szórakoztató volt nézni a próbálkozásait).
aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak attól félek, nehogy fészek legyen a falban
aug. 30. 14:48
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
ha emlékeztek volt itt olyan akinek a galamb evett bele, meg a varjú az ablakpárkányon hagyott kajába mégis simán azon voltak hogy megették volna csak itt lebeszélték őket. mondjuk a darázsra is azt mondják hogy elég "kukás", fertő helyeken eszi a szemetet, rosszabbat nem vihet bele mintha rászállt volna egy légy
aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon óvakodj a köpő légytől, a többi rovar le van tojva, semmit nem számít, hogy rászállt. Ha finnyás vagy túl érzékeny vagy, felforralhatod, de teljesen fölösleges.
aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hú a köpő légy undorító is, de nem is nagyon vannak nálam, főleg hogy este 21 kor fejeztem be a főzést, akkor mar normalisan semmi nem repül.

Emlékszem valamikor a tavasszal is előfordult, hogy valami pörköltben reggel egy döglött darazsat találtam. Furcsa ez a 2 ik eset idén

aug. 30. 18:36
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A lódarázs 24 órás, éjjel is aktív, ha az időjárás megengedi. Az apróbb darazsakról nem tudom ezt.
aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mert én voltam (vagy csak az egyik??), akinek a párkányon lévő kajájába evett bele a varjú, de nem emlékszem, hogy írtam volna ki kérdést erről. Talán kommentben említettem. Mindegy, én simán megettem, csak kiszedtem belőle azt a részt, ahol felbontogatta a fóliát.

De nem értem az embereket, ennyi életképtelen, majrézós hipochondert termelt ki a net, amit itt a gyk-n látni???

Most ez komoly? Körözött egy darázs a konyhában, dobjuk ki az ételt...

Hát, javaslom, hogy akiknél ez megér egy kérdést, azok menjenek el valami kis konyhára vagy büfébe dolgozni egy kicsit, aztán majd fognak csodákat látni...

Utóirat: Dolgoztam alkalmanként egy lovaspanzió konyháján, esténként záráskor lapátra söprögettük a rovarirtótól földre hullott legyeket... Soha senkinek nem lett semmi baja az ételektől.

aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Hú akkor lódarázs! 16 os. Ez lesz. Kisse mintha hosszabb lett volna a potroha!

17 es: senki nem mondta, hogy dobjam ki a kaját

aug. 30. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!