Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ilyen melegben hús és csont...

Ilyen melegben hús és csont főzéskor, ha nem tudom itthon megvárni a főzési időt, akkor inkább hűtőzzem a húst addig, amíg nyugodtan meg nem tudom főzni, vagy főzzem egy órát, menjek dolgomra, és amikor pár óra múlva visszajövök utána folytassam?

Figyelt kérdés

Melyiknél biztonságosabb, hogy nem romlik meg a hús?

Ja és a hentestől 1 órát már a táskámban volt a melegben hazaúton.



júl. 15. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Hogyne, főzd meg néhány órás részletekben 4-5 nap alatt. Jó zamatos lesz a végeredmény.
júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Inkább hagyd ott takarék lángon.Vagy el se kezd.
júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kezdd el, ha be is tudod fejezni. Részletekben nem lehet.
júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De addig félek megromlik.
júl. 15. 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
fagyaszd le
júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ha részletekben főzöd, akkor is megromlik.
júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Én fel nem foghatom miért kell abból is problémát csinálni, ami a legkevésbé sem az. Nincs hűtőd? Nincs fagyasztód?
júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a kérdezőnek az a problémája, hogy 1 órát volt a hús a táskájában azután, hogy megvette. Nyilván úgy gondolta, hogy legjobb lenne az azonnali hőkezelés.
júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Valóban, félek megromlik ha csak hűtőzöm, lefagyasztani nem akarom. Gondoltam adok neki egy hősokkot elhalnak a bacik és utána pedig mire hazaérek simán megfőzöm rendesen.

De lemondtam a progimat a meleg miatt és megfőzöm egyben. Ha ezt tanácsoltátok - végülis szinte biztos többet tudtok a főzésről mint én.

júl. 15. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, okos vagy! Jó főzést, remélem, jól sikerül.
júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!