Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pék áru szeretők! Mit látnátok...

Pék áru szeretők! Mit látnátok szívesen a boltok polcán?

Figyelt kérdés
Ez lehet cukormentes, és bármi egyéb. Mi az a termék, ami nektek hiányzik egy-egy bolt polcáról?

2023. nov. 6. 15:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20-as!

Ja, akkor azért, én nem olyan régen jártam ilyen üzletben először. Talán másfél éve lehetett

2023. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Többféle szénhidrátcsökkentett terméket. Rengeteg a cukorbeteg, köztük magam is. Ja, és higiéniát. Mert az nincsen. Ehhez mondjuk a vásárlók, meg az árufeltöltők többsége is kellene. Rengetegen előszeretettel fogdosnak össze mindent a retkes mancsukkal.
2023. nov. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A teljes kiőrlésű termékek. De olyanok, amik tényleg teljes kiőrlésűek, és nem csak 10-20% teljes kiőrlésű liszt van benne, mert sajnos általában ez a helyzet. Ráírják, hogy teljes kiőrlésű, de kb. az egész sima búzafinomliszt. Pluszban jó lenne, ha ezek a teljes kiőrlésű termékek cukormentesek is lennének. Sajnos én is cukorbeteg vagyok, és sokszor ami cukormentes, az nem teljes kiőrlésű, szóval hiába cukormentes, cukorbetegeknek akkor sem jó. De találkoztam már olyan termékkel is, ami hiába teljes kiőrlésű, volt benne csomó hozzáadott cukor, szóval megint nem volt jó. :/ De amúgy ugyanígy a szénhidrátcsökkentett termékekkel.


Például a Lipótiban azért elég jó rendes teljes kiőrlésű termékeket lehet kapni, de azért jó lenne, ha a szupermarketekben is lenne, és nem csak ilyen 10-15% teljes kiőrlésű lisztet tartalmazó péksüti...

2023. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Igaz írország, de nagyon hiányolom az otthoni sós pékárut.

Sajtos-baconos stangli, csikés párna, pizzás párna, vagy bármi sós töltött pékáru.

2023. nov. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!