Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szűzpecsenyét megsüthetem...

Szűzpecsenyét megsüthetem simán sütőben?

Figyelt kérdés

A receptek 90%-a, amit találtam, mind valamilyen göngyölt húst, mártásos húst csinál belőle.

Értem, hogy amiatt, hogy alapvetően száraz hús. De ugyanez miatt az összes elkészítési mód úgy indul, hogy süss rá kérget serpenyőben, és csak utána dugd be a sütőbe.


Na most én jó szaftos nedvespácba tettem bele a darabokra (nem szeletre) vágott szűzpecsenyét.

Ha ezt csak simán sütőbe dugom be, mondjuk fólia alatt első körben, aztán a végén anélkül, azzal nagyon tönkreteszem?


Szóval a kérdésem dióhéjban: muszáj rá kérget sütni, vagy megsüthető simán is? Nem lesz cipőtalp?


(Bocsi a hülye kérdésért, kezdő szakács vagyok, szűzpecsenyét összesen egyszer csináltam eddig, akkor gondosan követve egy megadott receptet. :D)


2023. aug. 22. 15:50
 1/6 anonim válasza:
100%

Én pont úgy szoktam sütni ahogy most te is akarod, azaz kéreg nélkül. Bepácolom majd másnap tepsibe teszem ,rá egy alufólia és mikor elég puha a fóliát leveszem és megpirítom. Nekem isteni bár én imádom az egyszerű sülteket :)

Nem lesz cipőtalp, süsd meg nyugodtan :)

2023. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És meddig szoktad sütni kb?
2023. aug. 22. 16:57
 3/6 anonim válasza:
100%
Huhh fogalmam sincs mert hol otthon sütöm hol pedig a páromnál… az én sütőmbe jóval tovább kell sütni mint a pároméba… ezért nem merek időt mondani … én kóstolni szoktam sütés közben.
2023. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a alufóliás dolgot felejtsétek el végre, tudom a tv is ezt nyomja, de piszkosul egészségtelen.

Inkább egy fedő a tepsire, avval nincs gond.

2023. aug. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
50%

Simàn. Mondjuk szerintem f@szsàg.


Színhús, oldalanként 2,5-3percig sütném max.

2023. aug. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell fóliázni 180 fokon 30 perc alatt kész.Akkor még jó szaftos a hús ha tovább sütöd kiszárad.
2023. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!