Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tegyek ha semmivel sem...

Mit tegyek ha semmivel sem lakom jol?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb 10 kb-ot hiztam, honap vegetol terveztem elmenni edzoterembe, ha nem fogok ennyit dolgozni.

Mit tegyek hogy jol lakjak? Allandoan ehes vagyok, emiatt kficsit tartok hogy hogyan fogok fogyni , birom e tartani majd az ertendet amit irnak :/

Tegnap reggeli: baconos toast 2db, nagymenuben azaz nagy savas viz, nagy krumpli

Este gyros tal hus nelkul, egy kis darab csemegekukorica

Ma: 3 tanyer krumplisteszta uborkaval, 1.5 oraja etten 4 szelet husimado pizzat de megint ehes vagyok, illetve 4 linzert

Miert nem lakok jol?:/


2023. júl. 3. 20:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
kieg: a víz nagyon fontos!! főleg ha elkedózdesz zöldségből, hüvelyesből több rostot enni. az első két hétben akár enyhe székrekedés is lehet de ha idővel megvan midnig az elegnedő víz, akkor hálás lesze magadnak, igazából a bevitt víz puffazstja fel a rostot és tölti ki a gyomrot =lakat jól)
2023. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
segítség lehet a téné. keress rá. ez a teljes értékű növényi étrend. nem mondom semiképp, hogy tartsd be a szabályokat de ételekre jó ötletet adhat
2023. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok megint: még egy dolog. Nagyon "mélyről" indulsz, nagyon sokat kell tanulnod, és biztos, hogy lesznek megtorpanások az úton. Nem biztos, hogy mindent egyszerre kell megváltoztatnod, mert az könnyen kudarcérzéshez vezet (ezt sem tudom betartani, azt sem tudom betartani stb.). Bontsd le kisebb szabályokra, amiket itt javasoltunk, főleg a 3-as, ő nagyon részletes útmutatót adott, és kezdd kis lépésekkel (pl. hetente max. 3x ihatok kólát és max. 1 kis üvegest, aztán ezt lehet csökkenteni míg eléred azt, hogy mondjuk havonta 1-2x iszok cukros üdítőt vagy minden nap legalább 2 liter vizet iszok vagy minden étkezés előtt megiszok egy pohár vizet vagy minden étkezéshez eszek valami nyers vagy párolt zöldséget stb.). De! Ha egy étkezés vagy akár nap nem jól sikerül, akkor azt az étkezést/napot engedd el, lépj tovább, ne érezd úgy, hogy az egészet elcseszted, neked ez úgysem sikerül stbstb., hanem másnap folytasd az egészséges étkezést. Ha megkívánsz egy krémest, vedd meg, ülj le a cukiban, edd meg lassan, élvezd ki, és utána folytasd az egészséges étkezést. Nem fogod "hiba" nélkül csinálni az életmódváltást (mert ez az), és nem is cél, hogy "tökéletesen" étkezz, de törekedj, hogy minél több jó étkezési szokást építs bele az életedbe, hosszú távon ez fog segíteni lefogyni és megtartani a súlyod!
2023. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!