Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű, gyors és bevált...

Egyszerű, gyors és bevált tortareceptet keresek. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Férjemnek csütörtökön lesz a szülinapja és valami egyszerű és gyors tortareceptet keresnék, amivel meglephetnénk amikor hazaér. Itthon vagyok egy 2,5 éves és egy 2 hónapos kisgyerekkel és olyan kéne, ami tényleg gyorsan elkészíthető, egyszerű és finom. Valami túrótortaszerűre gondoltam, viszont eddig csak olyat találtam a neten, amit nem oly egyszerű elkészíteni 2 gyerek mellett...

Tavaly gyümölcstortát "kapott", így most azt nem szeretnék...


Előre is köszi!


2010. okt. 11. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Süss vizespiskótát, az tényleg 10 perc kézimunka, utána 20 percet a sütő dolgozik, a választott krémet pedig a robotgép kikeveri, amíg a piskóta sül, neked kis költői túlzással csak bele kell dobálnod a hozzávalókat. Ha a piskóta kihűlt, két-három rétegben elvágod és megkened. Amíg a kicsik ebéd után alszanak, minden elkészül, még a mosogatással is végzel :=) A hűtőben összeérnek az ízek, mire a férjed hazaér.
2010. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amerikai sajttorta

pl ez:

[link]

2010. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

oroszkrémtorta: piskótát kisütöd, ketté vágod, addig kicsi mazsola ázik meleg rumaromás vízben, főzöl egy vaníliapudingot, és összekevered felvert (Hulala) tejszínhab felével, ezt a krémet a mazsikkal beledobod a piskótába, a maradék tejszínhabbal kívülről bekened, esetleg díszítheted csokireszelékkel. ( a fehércsoki még dob is rajta.)

vagy rigójancsi: [link]

2010. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A 2. nagyon jól hangzik, csak sajna azt másnap lehet fogyasztani és este tuti kiszúrná a hűtőben a férjem a tortát... :-)))))
2010. okt. 14. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!