Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gombas sajtos tesztat kivanok...

Gombas sajtos tesztat kivanok hogyan kell megcsinalni?

Figyelt kérdés
Kerlek irjatok le rettenetesen kivanom
2008. dec. 29. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olíva olajon pirítok apróra vágott hagymát. Hozzáteszem a gombát, és práolom tovább. Vigyázz levet ereszt. És shampinon gombát szoktam használni. Ha megpuhult a gomba teszek hozzá, sót, borsot, néha szerecsendiót, de azt nem mindíg, és aprított petrezselyem zöldet. Rottyan egyet és ekkor öntök hozzá főző tejszínt. De lehet tejjel is, vagy fele víz fele tej esetleg tejföl. Ki hogy szereti. Tehetsz bele tárkonyt, kaprot, majorannát vagy rozmaringot. Igazából ez ízlés dolga. A tejszínnel még rottyantok egyet és kész. Én spagetti tésztával kínálom és a tetejét jó sok síma vagy füstölt sajttal megszóróm. Remélem segítettem. Jó étvágyat.
2008. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt en most a gombat feltettem paprikasan fozni ugy nem jo ?
2008. dec. 29. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát abból gombapaprikás még lehet, de sajtos gombás tészta nemigen..
2008. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Abból már tényleg csak gombapaprikás lesz, de én azt is imádom:) Ne búsúlj majd megcsinálod legközelebb, feltéve, hogy nem ír valaki még fincsibb receptet mint én:). Viszont ha már így pörire sikerült a dolog tegyél bele egy pici majorannát de csakis a végén, mert különben elfővi az ízét, sót, borsot és a végén tejföllel és pici liszttel, vagy főzőtejszínnel keverd össze. Én így imádom a legjobban. Nagyon fincsi, próbáld ki ha gondolod. Jó étvágyat.
2008. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
www.mindmegette.hu Rengetek hasonló recept van itt.
2008. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2009. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2009. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!