Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meddig kell sulnie a sutinek,...

Meddig kell sulnie a sutinek, hogy a tojas véletlenül se okozzon bajt?

Figyelt kérdés
Babasutit csinalok, valamit elszurhattam, mert nekem total ragacsos maradt, pedig 1 orat sutottem. Alma banan zab kombo. De kellett bele tojas is, es mivel ragacsos nem vagyok benne biztos h jo. Kb 1 orat sutottem 190 fokon
2023. máj. 6. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván van hozzá egy recept, ami leirja, hogy hány fokon és mennyi ideig kell sütni. A tojás olyan 60 fokon is megfo 10 perc alatt....
2023. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Téves arányok a hozzávalóknál.

Változtass amíg sűrű nem lesz a "tészta".

+1 info

Hosszabb idejű sütéssel nem áll össze a sütemény.

2023. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
HA 5 percig sül a tojás egy sütiben, akkor már nem problémás.
2023. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A receptet leírod? Szerintem abban van a hiba, nem a tojàs maradt nyersen
2023. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Elromlott a sütőd. Egy tyúk megsül 190 fokon 1 óra alatt, nemhogy a babasüti. (Hacsak nem kilós kenyér méretű darabok.)
2023. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
A tojasnak 7 perc kell 70 fok felett. Merettol fugg de ha keksz meretueket csinaltaly 20 perc gatantalran eleg
2023. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem nyomkodtam ki az alma levet rendesen, ezert jartam igy :) a tojast pedig csak azert kerdeztem, hogy biztos ne legyen tőle bajunk. Azt tudtam, hogy nem az okozta a ragacsos belsőt :)

egyébként köszönöm a válaszokat!

2023. máj. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!