Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik főzeléket szeretitek a...

Melyik főzeléket szeretitek a legkevésbé? (Akár egyáltalán nem.)

Figyelt kérdés
Kommentben írd, ha a paradicsomos káposztát, illetve amit nem írtam ki, mert kihagytam véletlenül (de nem is volt több hely).

2023. ápr. 29. 22:27
A kérdező szavazást indított:
Babfőzelék.
Finomfőzelék.
Kelkáposztafőzelék.
Krumplifőzelék.
Sárgaborsófőzelék.
Sóska.
Spenót.
Tökfőzelék.
Zöldbabfőzelék.
Zöldborsófőzelék.
51 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Paradicsomos káposzta. A szagától is hányok, mert kicsi koromban belém erőltették.
2023. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a főzelékeket, kevés van, amit egyáltalán nem eszek meg...de a zöldbabfőzelék pont ilyen. Gyerekkoromban a menzán kaptunk valami olyat, amit szálkás (öreg) zöldbabból főztek, az egyik ilyen szálka keresztbe állt a torkomban, alig tudtam kiköhögni. Na azóta nem ettem zöldbabot, pedig már az 50 felé ballagok.
2023. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hát nálam egyszerűbb leírni, hogy melyiket szeretem: babfőzelék, zöldborsófőzelek és krumplifőzelék, a többit mind utálom!
2023. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Lencsét nagyon szeretem, az kimaradt :)

Paradicsomos káposzta és zöldbab, de a sóska is tiltólistás.

2023. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Erős a verseny 😀 A felsoroltak többségét utálom.
2023. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Létezik kukoricafőzelék (a zöldborsóval egyezően készítik), nekem az a mumus. Második legrosszabb kelkáposzta.
2023. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Nálam a zöldborsó és a kelkáposzta versenyzett, azért a kelkáposzta nyert mert az még rohadt büdös is. :D
2023. ápr. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Sárgaborsót, spenótot, sóskát rühellem. A többi jöhet.
2023. ápr. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Basszus Emberek, hogy a rákba lehet lepontozni - haszontalannak minősíteni - hogyha valaki egy főzeléket nem szeret? (Vagy akár mitől "hasznos" a másik?)

Esküszöm, tiszta óvoda!

2023. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, utálom az összes főzeléket. De ha választani kéne akkor a tökfőzelék és a sóska nyerne. A tökfőzeléktől mindig undorodtam, a sóskát a menzán utáltam meg miután édesen adták.
2023. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!