Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tudok készíteni kiolvaszto...

Mit tudok készíteni kiolvasztott Csirkemell filéből, olyan ételt, amit le tudok fagyasztani?

Figyelt kérdés
3 kg-os fagyasztott kiszerelésben vettem csirkemellet, amit képtelenség fagyottan szétporciózni, viszont ennyit nem tudunk egyszerre megenni. Szeretnék valamit készíteni belőle, aminek maradékát le tudom fagyasztani. Nem vagyok biztos benne, hogy például tejszínes szósszal le tudom-e fagyasztani? Vagy mi az amit érdemes belőle akár előfőzni?
2023. ápr. 27. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Bepanírozod, elválasztod fóliával és mehet a fagyasztóba, csak ki kell sütni.
2023. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%
#1: Fagyasztott húst tilos visszafagyasztani.
2023. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Inkább valami tokányt,tejszínesnek se lesz gondja.
2023. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem is kell egyszerre megenni.Megcsinálod az egészet egyszerre.Mondjuk sütve.Aztán 4-5 nap alatt megeszed.Annyi idő alatt nem romlik meg a hűtőben..
2023. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Natúr megsütöd szeletben, lefagyasztod, utána akármilyen szószt tudsz fogyasztáskor készíteni hozzá.

De készíthetsz egy részéből pörköltet, az jól fagyasztható és felhasználod önálló ételként, vagy rakottasoknál.

2023. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
87%
#4: 3kg húst 4 nap alatt? Normális vagy?
2023. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

6


Akár.Mondjuk legyen szó sült csirkehúsról.Abból lehet szendvicset is csinálni.Ha minden étkezésre ezt a húst fogyasztja variálva,akkor simán elfogy 4-5 nap alatt.Ha valami nehéz pörköltről lenne szó az más.De a sovány csirkehúst szerintem nem nagy csoda megenni ennyi idő alatt.

2023. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Basszus, tényleg. Bocsi az idióta tanácsért 1-es voltam.
2023. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!