Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 20-22 emberre mit?

20-22 emberre mit?

Figyelt kérdés

Vasárnap annyian leszünk, nálunk ünnepelünk születésnapot. De én aznap nem tudok rá készülni, csak előtte másfél órával érek haza, tehát holnap (szombat) kellene megcsinálnom. Ebédre jönnek, levest hoznak, a többi az enyém.

Kisgyerektől idős emberig. A rántott cuccok meg fasírt salátával és kenyérrel jó? Vagy van valami ötletetek? Ami vagy jó hidegen is vagy könnyű melegíteni ekkora mennyiségben?

Voltak már nálunk ennyien, csak nem úgy, hogy előtte nem voltam otthon.

Meg hátha kapok olyan ötletet, amit nem csináltam még, egyszerű, laktató, finom.


2023. ápr. 21. 13:18
1 2
 11/15 harebell ***** válasza:
100%
Én fasírttekercset, rúdfasírtot készítenék, illetve őzgerincben rakott húsokat, ezeket szeletelve szépen lehet tálalni, könnyen lehet adagolni, könnyű melegíteni, de hidegen is finomak. Majonézes salátát, uborkasalátát, káposztasalátát szintén előző nap össze lehet rakni és jó köretek hozzá.
2023. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Jézus 11-es, így a 10 éves kisgyerekkel egyre jobb! 😂


Köszi, utolsó, tényleg, burgonyasaláta, ez nagyon jó ötlet!

2023. ápr. 22. 01:05
 13/15 anonim ***** válasza:
Bogrács kaját vagy ahogy más írta, tepsis húst csinálnék. Frissen sültek nem jók másnap, és nagyon macera.
2023. ápr. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! ❤️
2023. ápr. 22. 15:35
 15/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk a legkönnyebb azt mondani, hogy hozassál tálakat (sültes, rántott szeletes).

Én hozattam tegnap, négyen voltunk, 17 ezer volt. Mondjuk azért 22 főre 90 ezer nem kicsit sok.

2023. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!