Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemellet sós vízben hány...

Csirkemellet sós vízben hány percig kell főzni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Well... amíg meg nem puhul. Beleszúrsz egy villát és voilá, kiderül, elkészült-e már.
2023. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, még soha nem csináltam ilyet.
2023. ápr. 6. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem egy nagy was ist das, biztosan menni fog!
2023. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
20-30 p
2023. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. ápr. 6. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ mekkora a csirkemell.

Ha kocka vagy csíkozott kb 5 perc.

Egészben 20perc nagyjából.

2023. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Tegnap este megfőztem, csak sós vízben. Ízre finom volt a csirkehús is és a főzővíz is, de a testem ma jelezte, hogy "neki" nem tetszett. A gyomromnak sem. Nagyon úgy néz ki, hogy nem bírom a csirkehúst.


Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek.

2023. ápr. 7. 17:47
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem nagyon értem a koncepciót. Miért nem főztél belőle levest? Miért nem főzted picit tovább? Engem egyszer fosatott meg csirkemell, amikor még nagyon kezdő szakács voltam. Rózsaszín volt a hús belseje, de gondoltam, az nem olyan nagy baj. :D Másnap kiderült, hogy ó, dehogynem probléma... Másik: megetted a főtt húst és utána megittad annak a levét? Az tulajdonképpen akkor egy adag sós-zsíros víz volt, ha rágondolok is rámjön a hányinger. Legalább egy kis tésztát főztél volna bele, ami felszívja mindezt egy picit.

Legközelebb fűszerezd jobban, tegyél bele zöldségeket és tésztát, garantáltan nem lesz tőle bajod! Fel a fejjel!

2023. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Só nélkül kell főzni, és az összes habját leszedni, kidobni. Az a rossza, attól lenne gyomorrontásod. Kb 20-30 percig képződik folyamatosan. Azután én tennék bele jó sok répát, meg sót borsot, fokhagymát, petrezselyem zöldjét, kis darab zellert, 1-2 krumplit, 1-2 vöröshagymát, 1 hegyes erős paprikát, aztán addig főzném őket, amíg minden puha nem lesz.
2023. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8. Jaj, dehogy! Nem az volt a probléma, hanem az, hogy nagyon sok kaját nem bírok. Jól volt megcsinálva.

A főzővíz is finom volt, de abba csak belekortyoltam, nem ittam meg! Az ki lett borítva. Én nem bírom azt meginni, párom pedig messze dolgozik és ritkán jön haza.

Tésztákat, gabonaféléket sem ehetek, ezért nem főztem abban tésztát.


Mivel ÁLLANDÓAN krumplit, répát, zöldségeket, gyümölcsöket eszem, ezért nem főztem a csirkemellhez zöldségeket. Szerettem volna egy kis változatosságot. De nem a csirkehús lesz az.


#9. Nekem teljesen megfelelt az, hogy sós vízben volt megfőzve. Írtam, hogy finom volt.

Nem attól lenne gyomorrontásom, hanem eleve van pár betegség, ami miatt nem ehetek bármit.

2023. ápr. 14. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!