Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pogácsát lehet sütni mikrohull...

Pogácsát lehet sütni mikrohullámú sütőben?

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 01:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
65%
Igen, pogácsát lehet sütni mikrohullámú sütőben, bár az eredmény nem lesz olyan szép és ropogós, mint a hagyományos sütés során. Az ajánlott módszer inkább a sütő vagy a fritőz használata.
2023. febr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Mindent lehet sütni mikrohullámú sütőben, csak nem mindegy, hogy milyen állaga lesz.
2023. febr. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1. Köszi. Te már próbáltad? Milyen lett az állaga? A sütő elromlott, fritőz nincs.


#2. Köszi. Arra gondoltam (vagy azt reméltem), hogy aki válaszol majd, egy kicsit bővebben kifejti. Te már próbáltad?

2023. febr. 7. 02:34
 4/12 anonim válasza:
100%
Az állaga nem lesz olyan ropogós, és nem lesz olyan szép, mint a hagyományos sütési módszer esetén.
2023. febr. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Az nem gond szerintem, ha nem ropogós és tkp engem annyira a kinézete sem foglalkoztat. Inkább az íze érdekel, illetve az, hogy átsül-e jól.

Akkor érdemes kipróbálni?

Te már kenyeret is sütöttek mikrohullámú sütőben?


És még egy kérdés. Vannak ilyen panírozott pulykaszeletek. Az megsül, átsül mikróban? Vagy pl a falafel?

2023. febr. 7. 02:47
 6/12 A kérdező kommentje:
*sütöttél
2023. febr. 7. 02:48
 7/12 anonim válasza:
100%

Az íze nem lesz olyan jó, mint a hagyományos sütési módszer esetén, de ha nincs más lehetőséged, akkor érdemes kipróbálni. Az eredmény attól is függ, hogy milyen mikrohullámú sütőd van, milyen tálban sütöd és milyen programot használsz.


A kenyér sütése a mikrohullámú sütőben nehézkes lehet, mert a mikrohullámok nem adnak olyan szép tetőt, mint a hagyományos sütő.


A panírozott pulykaszeletek és a falafel is megpirulhatnak a mikrohullámú sütőben, de általában a hagyományos sütő ajánlottabb a szép eredmény érdekében.

2023. febr. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen!
2023. febr. 7. 03:02
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyan még nem próbáltam, de kétlem, hogy az eredménynek bármi köze lenne a pogácsához, inkább egy főtt ragacsos tésztakupacot tudok elképzelni. Azt sem hiszem, hogy a többiek kipróbálták.
2023. febr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Inkább csinálj a tésztából sós rudat és serpenyőben süsd meg.

Mikróban meg se közelíti a pogácsa állagát.

2023. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!