Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha vágysz egy kajára, de nem...

Ha vágysz egy kajára, de nem úgy sikerül, vagy nem kapsz hozzá olyan hozzávalót amit akartál, vagy étteremben nem úgy csinálják, esetleg zárva van az az étterem, akkor mit teszel?

Figyelt kérdés

Azért megeszed rosszabb minőségben, vagy kevésbé ízletesen, vagy inkább elkészíted jól, és ezt kidobod? Étteremben kérsz egy másikat, vagy elmész másik étkezdébe?

Szóval hogy mennyire kompromisszumos a kaja nálad, vagy ha olyanra vágysz, és nem kapod meg, akkor inkább nem eszed meg, és megvárod míg olyat kapsz amit szeretnél?



2022. dec. 19. 18:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

9.

Megeszem az ételt úgy ahogy van, ha ehető , és persze nem romlott.


A vaj és a mögötte meghúzódó mélyre számtó gasztrológiai , filozófia.:)


Millió ételhez kell vaj vagy valamilyen állati, növényi zsiradék. Pont.


Mi bajod van a vajjal, illetve mivel tiportam az érzékeny lelki világodba, amiért ráadásul a későbbiekben, még el is kell majd számoljak magammal??


Álltalában 12 óra fizikai és szellemi munkát végzek vegyítve . Most 12 meló/24 "pihi", hidd el r*hadtul nem tud érdekelni, ha valamelyik kedvenc ételemnek nem érzem ki, a tökéletes "ízét, zamatát".

( most kaptam három szabadnapot, ünnepek alatt végig meló, ) Hurrá!!


Ezért olyan ételeket fogok főzni, meg az "oldalbordám" is, amitől az ízlelőbimbóim önkívületbe esnek.


24 év ilyen meló után meg maximum a teremtőmnek tartozok elszámolással bármiért!!!


Biztos hölgy vagy ezért semmi képen nem akarlak megbántani!


De lehet rád fért volna 12 hónap kellemes "vakáció" mint amiben nekem részem volt még sorállományban. Na ott pont sz*rtak az ízekre, meg még jó sok másra is.

Kellemes főzőcskézést!

2022. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Én így is úgy is megeszem, mert nem szeretnék pazarolni. Pazarolni nem jó!
2022. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!