Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Működne ez az étel? (újrahaszn...

Működne ez az étel? (újrahasznosítás)

Figyelt kérdés
szeretnék egy bolognai jellegű ételt összedobni, de minden más mint kéne. maradék sertéspörköltet ha összevágom késsel amilyen apróra tudom szimbolizálná a darált húst, van egy zacskós milánói mártás alap (ami fogalmam sincs miben térhet el a bolognaitól, hisz az nem ezen múlna hanem a többi hozzávalón ugye) illetve spagetti helyett szarvacska. nevezni semminek sem lehet, de működne ez a tésztás étel szerintetek?
2022. dec. 17. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Persze, teljesen, nyugodtan csináld meg, ízleni fog. Lehet, hogy kicsit korrigálni kell az ízeket, plusz fűszerrel, cukorral, de ez ízlés kérdése.
2022. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Hogy merült fel, hogy nem?
2022. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én legjobban az ilyen "alkotott" kajákat szeretem. Ezek valahogy mindig annyira jól sikerülnek.

Meg szívesebben is csinálom mint aminek megvan a normál receptje.

2022. dec. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!