Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nincs fóliám, hogy süssem meg?

Nincs fóliám, hogy süssem meg?

Figyelt kérdés
Tarján csinálok, de elfelejtettem fóliát venni, anélkül ha beteszem a sütőbe nagyon kiszárad? Valami tanács, így hogy csináljam hogy eléggé megpuhuljon? Köszi a választ!

2022. nov. 25. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egészben sütnéd? Esetleg benedvesített sütőpapírt is tehetsz rá. Forró serpenyőben szeletben, ha be van pácolva 5+3 perc.
2022. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeletekre vágtam. Sütőpapír van, akkor az jó lehet? Igen pácolva is van. Előtte segít, ha kérgesre sütöm pár perc alatt serpenyőbe, vagy attól csak szárazabb lesz, és inkább egyből Sütő? Köszi egyébként!
2022. nov. 25. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen tegyél alá egy dl vizet, amit pótolhatsz menet közben, ha még nem elég puha a hús. Ne értsd félre, nem főni, fog, csak átpárolódik és a végén sül kérgesre.
2022. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy másik, nagyobb tepsit borítok fölé. Tökéletesen működik.
2022. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!