Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szezámmagos csirke jellegű...

Szezámmagos csirke jellegű étel bunda nélkül?

Figyelt kérdés
van az a "magyarosított" kínai gyorskajás máz amibe forgatják ezeket a tésztabundában kisült falatkákat, legegyszerűbb verzióját ha vesszük méz, ketchup, fokhagyma, gyömbér, erőspista vagy valami chili, ha ezeket a bunda nélkül, csak a megpirított húson alkalmaznám raguszerűen, épkézláb étel jönne ki belőle? egy sima főtt rizs lenne a körete mint egy édes-savanyúnak vagy szecsuáninak
2022. nov. 3. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:
utóbbi állagot is képzelek el az elkészültnek kimaradt
2022. nov. 3. 19:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, simán finom lesz.


A felkockázott vagy csíkozott csirkemellet forró olajon jól átsütöd, és utána teszel rá tetszés szerinti szószt, plusz pirított szezámmagot.

2022. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Hogy merült fel, hogy nem?
2022. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletesen jó lesz.
2022. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megcsináltam, tettem bele egy kis felcsíkozott répát paprikát is, de nagyon erős jóindulattal lehet csak kínainak nevezni, olyasmi ízre mint egy édes-savanyú, savanyú nélkül :D valamilyen wok keverék vagy más ázsiai összeállítású fűszerrel jobb lett volna a végeredmény sztem. de azért elfogyott
2022. nov. 4. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:

5: vegyél a Lidl-ben valami kínai wok fűszerkeveréket. Nem annyira ütős, de azért kicsit jobban hozza a kaja a kínai vonalat.

Szójaszószt tettél rá?

2022. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs szójaszószom, akkor beleírtam volna a felsorolásba mert tudom hogy alap kellék ilyesmiknél
2022. nov. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!