Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tojásfőzőkről mi a véleményetek?

Tojásfőzőkről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egyedül élek és nincs mindig energiám főtt tojást főzni magamra. (Vagy bármit főzni)


Viszont látom, van ilyen kis gép, ami megcsinálja vízforralás stb nélkül:

[link]


Érdemes ilyet venni, mennyire gyorsan készül el és ez is olyan jó főtt tojást csinál mintha vízben főzném?



2022. szept. 22. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Tojásfőzésnél nincs egyszerűbb dolog, gyakorlatilag 2 mozdulattal bonyolultabb mint vizet főzni. Ezzel valószínűleg még egyszerűbb és mosogatni se kell utána.
2022. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt valamikor, de nem vált be. Lehet, hogy ezek az újak jobbak, de most már maradok a hagyományosnál.
2022. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon szeretem, pontosan olyan lesz a tojás, amilyet szeretnék, ha kész, hanggal jelez, nem lehet elfelejteni, és nem kell mellette állni.
2022. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
A 3-as vagyok; van hozzá egy méröpohár, azon be van jelölve, hogy hány tojást készítesz és lágyra, félkeményre vagy keményre akarod - aszerint kell kimérni a vizet -, a tojás meg pontosan olyan lesz, amilyet akarsz.
2022. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

- És ahány hely van a tojásoknak azt mind fel is kell tölteni? Vagy lehet csak 1-et vagy 2-őt csinálni egyszerre pl?


- Illetve mindegy milyen a tojásméret?

2022. szept. 22. 18:51
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Lehet akár egyetlen egyet is fözni, meg tele is lehet pakolni. Nekem egyszerre maximum 7 darab fér bele.

A mércén mindig nézni kell a tojások számát, mert nem ugyanannyi víz kell egyhez, mint pl. héthez.

Nagyon szeretem, olyankor nagy elöny, ha valami ételbe kell fött tojás (rakott krumpi, tojásos-majonézes krumplisaláta, stb), amikor más élelmiszerekeket is tisztítok, fözök, hogy nem felejtem el a tojásokat.

2022. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nővéreméknél van, hasznos kis gép, de ők öten vannak, és kb. minden harmadik nap főtt tojást reggeliznek. Magamnak nem vennék, mert egyedül élek, és kb. havonta egyszer venném elő.
2022. szept. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Számomra feleslegesnek tűnik.

Nem olyan nehéz fazékban tojást főzni, vagyis nekem könnyen megy. De még egy gépet kerülgetni egész biztosan nincs kedvem.

2022. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én magam nem vettem volna, mert feleslegesnek tartottam. Aztán kaptam egyet ajándékba, imádom. A mérőpohár talpán egy tű, amivel meg kell szúrni a tompábbik felét. Gőzben főz, nem vízben, sosem reped meg a tojás, 370 W fogyasztás. Erős hangjelzés, tök jó az egész.
2022. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!