Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kaják, amiket nem...

Milyen kaják, amiket nem szeretsz, és van konkrét oka amiért nem? Leírnád miért?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 09:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%

Kieg:


nagyon gyakori, hogy autisztikus vagy ahdh gyerekekkel általában anyagi ok miatt megetették az olyan ételeket amik ennyire negatív reakciót váltottak ki.

Emiatt nagyon sokaknak maguknak is traumájuk van az étkezéssel (pl nem érzik mikor éhesek és túlesznek, vagy annyira hozzá vannak szokva, hogy rágás és ízlelés nélkül esznek, hogy emiatt komoly emésztési zavar alakul ki).


És általában az ilyen traumatizált szülő aztán traumatizálja a gyerekét (mert ugye a neurodivergencia örökletes).

2022. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
19: Én sok mindent nem szeretek. Voltam allergia teszten. Pollen allergia gyanúja miatt. De ha már ott voltam, akkor megnézettem az ételeket, alapanyagokat is, és semmire sem vagyok allergiás.
2022. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
76%

Az égett és savanyú tej ízét.


Gyerekkoromban nyers tejet vettünk, édesanyám próbálta a sparheiten forralni hogy pasztörizálja, és hát gyakran volt egyszerre égett és meg is volt indulva.


Azóta ha a kávézóban picit megbőrösödik, vagy többször forralják és édeskés, anyatej szerű íze lesz, már hányingerem van tőle.

2022. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
86%
Húsleves, valamiért a főtt tyúk szagától rosszul vagyok.
2022. aug. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem vagyok válogatós egy dolog jutott eszembe amit nem eszem meg az pedig a csirkezúza. Gyerekkoromban nagyon szerettem, a húslevesből mindig én ettem meg. Egyik alkalommal nagyon fura állaga volt és magában a szövetben voltak benne csirketáp darabok vagy kukoricadara, tehát meg volt tisztítva rendesen, a húsban volt benne. Az nagyon megmaradt az emlékeimben és azóta nem tudom megenni.

Pedig szoktam főzni zúza pörköltet mert a férjem kifejezetten szereti.

2022. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
68%
#13 te nem vagy tripofóbiás?
2022. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
73%
Fekete kávé, szagától is behanyok
2022. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
67%

Sült húsokon a bőr, főleg a csirkéjé. Konkrétan hányingerem van tőle.

Pirított leveseket szintén utálom. Tökfőzelék. Íz, állag, egy fos.

Rántott tök. Vizes és sült egyszerre, gusztustalan.

Csirkeláb levesben. Gusztustalan, egész életében tapossa a szart, az emberek meg eszik.

Disznóláb szintén.

Ez mellett minden alkoholos italt utalok, kivéve talán a gyenge női piákat. Keserüek, hánytatóak, semmi férfiast nem látok bennük. Csak a tahók isznak.

2022. szept. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!