Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen kaják, amiket nem...

Milyen kaják, amiket nem szeretsz, és van konkrét oka amiért nem? Leírnád miért?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 09:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Kávé, így minden olyan amiben találhato kizárva, egyszerűen már a szagától is hányingerem van.


Majonéz, szerintem undorító az íze és állaga.


Tejszínhab.

2022. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

Máj.


Az állaga, a színe, a szaga... A tudat pluszban mellé, hogy ez egy állatnak a belsőszerve. 🙄

2022. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Kapros tökfőzelék, kizárólag paradicsomosan vagyok hajlandó megenni. (olyan mint a paradicsomos káposzta, csak tökből)
2022. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

Karfiol

Egyszerű tészta ételek, pl tejszínes, gombás,sajtos spagetti, penne stb

Egyszerűen ha ilyeneket eszek par falat után vissza kijönne a cucc...

2022. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

A kecskesajtot.

Gyerekkoromban a testvéremmel egy falusi családnál nyaraltunk, és ott belénkerőltették a meleg, éppen kifejt kecsketejet, amit egyikünknek sem volt gusztusa meginni.

De muszáj volt, 4-5 évesek voltunk, nem lehetett velük ellenkezni.

Mikor a húgom már harmadszor hányta ki, és ezért megbüntették, dühös lettem.

Megitattam a kutyájukkal, mikor nem látták.

Sajnálom ezt az esetet, mert sokan szeretik, biztos finom, de még mindig ez az emlék él bennem, és a szagát sem bírom.

2022. aug. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
2-es, 5-ösnek külön köszönöm, hogy leírta miért, milyen élmény stb köthető a nem szeretem-hez. Ugyanis erre vagyok kíváncsi, nem önmagában ételek felsorolására.
2022. aug. 25. 10:25
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sushi, az algaszagtól hányingerem van, semmiféle elözménye nincs.

Egyébként elvileg mindent meg tudok enni, de néha az elkészítési mód olyan, ami miatt nem.

2022. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%

Paradicsomos káposzta, olyan, mint egy véres hányás.

Májat én se szeretem.

Borsó, répa csak akkor jöhet, ha valami modern vega kaja része, pl. curry, vagy nyersen. Főve, ezekben a tejszínű nyákszerű anyagban úszó finomfőzelék, borsófőzelék nevű izéket nem bírom.

Mazsolát csak magában eszem meg, sütiben nem.

2022. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

Tipikus magyaros ételek. Rosszul vagyok, ha csak megérzem a hagymás paprika szagát. Gyerekkoromban szinte mindig ilyenek voltak otthon is, a családban is.

Elhatároztam, hogy ha már dolgozom és elköltözöm, soha többé nem eszem ilyeneket. Ezt már tartom több mint 20 éve :D Elmondhatatlanul jó olyat enni, amit szeretek is, nem pedig csak kényszerből, hogy ne haljak éhen.

2022. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Káposztás tészta az egyik amihez tudok kapcsolni storyt, ami nem más mint, hogy óvodás koromban az egyik mellettem ülő társam kihányta.


Anyukám elmondása szerintem pedig kiskoromban nagyon szerettem, de most 22 évesen sem venne rá senki, hogy megkóstoljam.

2022. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!