Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki emlékszik erre a termékre?

Valaki emlékszik erre a termékre?

Figyelt kérdés
Azt hiszem a Knorrnak(vagy magginak?) volt egy olyan terméke, amiben volt sütőzacskó, illetve egy ilyen por szerűség és csirkecombra\szárnyra kellett szórni, aztán sütőben megsütni. Esetleg valaki nem emlékszik pontosan a nevére ennek? Vagy be tudná linkelni? Én nem találtam, pedig átnéztem az összes terméket.
2022. júl. 26. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
A lidlben van ilyen zacskós, sajatmarkas. Siman lehet h uaz a knorr v maggi van benne...
2022. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit az 1-es belinkelt az már úgy néz ki rég nincs, nekem ilyen van otthon, de még nem próbáltam ki:


[link]

2022. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, 3-as voltam, azért nem próbáltam ki mert a fűszersókkal jártam már pórul párszor, inkább vegyél külön fűszerkeveréket meg sütőzacskót.
2022. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3. Elnézést erre nem figyeltem.
2022. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezt megtaláltam én is, csak úgy emlékszem abban ilyen paprikás\paradicsomos por volt, nem ilyen zöldfűszeres. Igazából én nem akarok venni, hanem próbálom őket lemásolni és az összetevőkre lettem volna kíváncsi.
2022. júl. 26. 20:59
 7/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Maggi omlós fortélyok - ezekhez van sütőzacskó.


Maggi ropogós fortélyok - a tasakban panír van, sütőben süthető, nincs hozzá sütőzacskó.


Knorr ropogós csirkefalatok/comb/szárny - a nagyobb tasakban panír van, a kisebben mártogatóshoz por, nincs hozzá sütőzacskó.

2022. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!