Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok olyan süti recepte...

Ajánlanátok olyan süti receptet, amit olyan ember is könnyen meg tud enni, akinek nincs foga?

Figyelt kérdés

Apukámnak kihúzták a fogait, műfogsora lesz, de még gyógyulnia kell a mintavételig. Addig is pár hétig nehezen 'rág'.


De nagyon édesszájú.. Meg szeretném lepni!


Tudtok pár tippet adni? 20 éves vagyok, tudok főzni, de azért a sütik világában még kezdőnek számítok.


Lehet süti, torta, desszert, sütve vagy anélkül.


2022. júl. 25. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Tejes pite.
2022. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Esetleg pudingos kókuszgolyó?

Sok ilyen recept van, de csak hogy megmutassam, hogy még is mire gondolok, itt van például ez: [link]

Én már csináltam ilyet, nagyon puha volt. Itt a receptben pedig tejszínízű pudingpor van, de nyilván vaníliással, kókuszossal és esetleg csokis pudinggal is jól működik.


Amikor én csináltam ilyesmi kókuszgolyót, a puding miatt nagyon puha lett, és nagyon finom is, szóval szerintem talán nem okozna problémát. A sima kókuszgolyó lehet, hogy problémás lenne (ha az ember például kekszből készítené), de szerintem ez a pudingos változat megér egy próbát, mert tényleg elég puha.

2022. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Tiramisu!


Nem bonyolult elkesziteni és nagyon fincsi.

2022. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Napközis piskóta, Fanta szelet, krémes, piskótával készítve, oroszkrém torta.
2022. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Madártej, puding

(Krémeshez, tortákhoz azért kell fog)

2022. júl. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! 🥰
2022. júl. 26. 08:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Citromos álom

[link]

2022. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Amúgy hihetetlen, hogy még egy ilyen kérdésnél is van valami lelkibeteg, aki lepontoz embereket.


Árulja már el az érintett, mit lehet lepontozni azon, hogy Tejespite, vagy Tiramisu? :D Roh@djak meg ha értem :D

2022. júl. 26. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi én sem értem.Másik kérdéshez írtam értelmes kommentet mivel értek ahhoz amit kérdeztek és le lettem 0-ra pontozva:D Nem tudom melyik elmeroggyant csinálja de nagyon beteg lehet ha ennyi öröme van az életében.

Szánalmas....

2022. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!