Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vashiányos kismamák ki milyet...

Vashiányos kismamák ki milyet szed? Holnap kapok receptet de nem tudom milyet érdemes említenem az orvosnak amitől nem hány az ember és kíméletes. Neo ferro-ról hallottam sok panaszt.

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is azt szedem, nekem semmi bajom nincs tőle.
2014. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint a neo ferrot :)
2014. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
állítólag kihányni sem lehet mert gyomornedv ellenálló. bnőm mindig kihányja szegény.
2014. júl. 7. 19:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Én neo ferrofolgammat szedtem, nagyon bevált. Semmi panaszt nem okozott, és jó volt a vérképem. A maltofertől például rettenetes székrekedésem volt, de ez is személyfüggő. Nekem annyit tanácsolt az orvosom, hogy bevétel előtt és után 1 óráig ne egyek tejterméket.
2014. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgy vált be a neo ferro, hogy reggelizek, várok 2 órát, addig csak vizet iszom, beveszem, aztán 1 óráig ugyanúgy csak vizet iszok. Majd ugyanígy vacsinál.Így biztos fel tud szívódni.
2014. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
bízom benne, hogy olyat kapok amitől nem lesz baj és jól leszek már mert elég gyenge vagyok.pici babámat féltem, nehogy baja legyen.
2014. júl. 7. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyomornedv ellenálló annyit jelent, hogy nem a gyomorban szívódik fel, hanem azt hiszem a patkóbélben, attól még eljut a gyomorig.
2014. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is a neo ferrot szedem, az első pár napban székrekedést okozott, több folyadékot kell innom mint előtte, de semmi más panaszom nincs.

Ha a barátnőd ezt kihányja, miért nem kér a dokitól másikat?!

2014. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sorbifer durulest szedek. Ebben van a legtöbb vas mg-ban. De van akinek meg ez nem jött be, nekem meg tökéletes. Ha gond van azzal amit felír jelezd a dokinak és ír mást. Van 3-4 fajta hasonló.
2014. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
bnőm mindent kihány nem terhesen is:)( gyógyszereket) ezt sem bírja lenyelni pedig picike.én is kaptam.holnap reggel kezdem éhgyomorra.kíváncsi leszek a hatásra.bár nem olyan vészes a véreredményem.
2014. júl. 9. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!