Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vashiányos kismamák ki milyet...

Vashiányos kismamák ki milyet szed? Holnap kapok receptet de nem tudom milyet érdemes említenem az orvosnak amitől nem hány az ember és kíméletes. Neo ferro-ról hallottam sok panaszt.

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 19:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Maltofer Fol-t szedtem, mindig ezt írták fel a dokik, mintha más gyógyszer nem is lenne, de minden alkalommal hamar abbahagytam, mert rettenetesen fájt tőle a hasam. A vasam meg csak csökkent ... Most egy másik doki Solbifer Dulures-t írt fel, már hónapok óta tudom szedni, és 1xűen szuper! Nincsenek hasi görcsök és érezhető a hatása is: már nem vagyok állandóan fáradt, végre nem kell du lepihennem, mint eddig, már évek óta. Szóval erdemes panaszkodni ... tényleg sokféle vaspótló van.
2015. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!