Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha le van fagyasztva 2 db...

Ha le van fagyasztva 2 db vegán burger (csak a burger "pogácsa"), azt hogyan kell kisütni? Ki kell olvasztani sütés előtt vagy fagyasztva is ki lehet sütni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam serpenyőben sütni, pláne ilyen fagyasztott cuccot.


Ha úgy érzitek, hogy segítő válaszaitokkal hozzá tudtok járulni ez irányú ismereteim növeléséhez, akkor előre is köszönöm, ha írtok.



2022. jún. 9. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Fagyasztva.
2022. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Fagyasztva kezdd, de figyelj, a sütésre, elöször kapjon egy kérget, de utána lassan süsd, hogy a közepe is átsüljön.
2022. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rajta a csomagolason? Van amit fagyasztva kell, van amit ki kell engedni előtte.
2022. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Végül is egy kicsit már ki volt olvadva, amikor a sütése elkezdődött.

Köszönöm a tanácsokat.


(#3. Ez eredetileg nem fagyasztott termék volt, csak mi tettük a fagyasztóba, mert sejtettük, hogy a szav. ideig nem fogyna el. Tehát a csomagolásán ilyesmire vonatkozó adat nem szerepelt, mert eredetileg nem mirelit termék, csak hűtős.)

2022. jún. 9. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Ah, értem. Ez esetben en kiplvasztottam volna előbb.
2022. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké. Olvastgattam a neten is, biztosan van, aki így, mások máshogy csinálják, végül is nekünk olyan félfagyott állapotban volt, úgyhogy ez a harmadik változat. ;)
2022. jún. 9. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!