Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kemeny a csicseriborso?

Kemeny a csicseriborso?

Figyelt kérdés
Vettem konzerveset es hagymaval hombaval osszekevertem es hagytam kicsit, de nem puhult jobban, ez ilyen? Csak mert nem ettem meg😅
2022. máj. 18. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem világos egészen, hogy mit csináltál vele, elég összevissza fogalmazol, de nem is annyira lényeg.

A konzerv csicseriborsó - ahogy a többi konzerv hüvelyes - nincs péppé fözve, nem nyers, nem kemény, de nem is puha, harapható állaga van.

Ha neked így nem tetszik, vegyél nyerset és fözd ronggyá, de úgy kevésbé egészséges.

AKi meg ilyen miatt kidobja az ételt, az nagyon pazarló, buta ember.

2022. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mitől puhult volna "jobban"?
2022. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha még nem dobtad ki, akkor itt van pár recept, amitől puha, sőt kenhető állagú lesz.


[link]


Az ízüket ne kérdezd, én nem ettem még sosem, csak a lányom szereti, és ő mutatta ezt az oldalt, hogy próbáljam ki.

Nagyon szeretne rávenni az egészséges étkezésre.:)

2022. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A konzerv előfőzött, szóval pont annyira puha, mint szükséges.
2022. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszi! Es bocsi!

Nem gond ha nem puha, csak nem tudtam milyennek kell lennie es anyosom jott vendegsegbe es neki akartam csinalni mert vegan😅

2022. máj. 19. 16:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyósod vegán és neki akarsz valamit csinálni, akkor jobb elöre rákérdezni, mit szeret és mit nem. Én vegánként éppen a csicseriborsóval nem tudtam megbarátkozni, meg a szójából készült dolgokkal.

De nagyon pozitívnak tartom, hogy így állsz hozzá, bárcsak több ilyen értelmes, toleráns ember lenne!

2022. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem is főzted meg, csak úgy a dobozból beleöntötted a kész ételbe? Az mondjuk elég komoly :)
2022. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
7-es: a konzervben a zöldségek mindig MEG VANNAK FÖZVE! Azaz nem kell megfözni! Ha ennyire nem vagy képben, minek okoskodsz???
2022. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
#8 nem, főzés vége előtt kicsivel ajánlott hozzáadni őket az ételhez. Nem csak úgy nyersen a végén belelöttyinteni. De ezek szerint ahány ház, annyi szokás.
2022. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Mivel NEM NYERS, ezért nem lehet NYERSEN hozzáadni az ételhez!
2022. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!